loadingimg

Wczytuję dane...
Dostawy

Czas realizacji zamówień złożonych w Galerii Internetowej ergopaul.pl:

Po złożeniu przez Państwa zamówienia, pracownik Biura Handlowego naszej firmy skontaktuje się z Państwem telefonicznie lub mailowo w celu potwierdzenia dostępności zamówionych obrazów.

Jeżeli zamówione przez Państwa obrazy są w magazynie, czas realizacji zamówienia wygląda następująco:

  • Przesyłki pobraniowe wysyłane są następnego dnia roboczego od momentu potwierdzenia zamówienia. Dostawa przesyłek kurierskich (DPD) odbywa się zazwyczaj następnego dnia roboczego od dnia wysłania przesyłki. 

  • Przesyłki płatne przelewem bankowym wysyłane są niezwłocznie po zaksięgowaniu płatności na naszym rachunku bankowym. Czasy dostawy jak wyżej.

Jeżeli zdarzy się tak, że zamówione przez Państwa obrazy nie są chwilowo dostępne, indywidualnie ustalamy z Państwem czas oczekiwania na ich dostępność.
 

Koszty wysyłki zamówień:

Koszty wysyłki kurierskiej (1 paczka do 30 kg) zależą od wybranego przewoźnika oraz sposobu płatności i kształtują się następująco:

  • ok. 15-19 PLN brutto dla paczek przedpłaconych na konto;

  • ok. 18-23 PLN brutto dla paczek pobraniowych.

Powyższe ceny dla wysyłek DPD zawierają koszt ubezpieczenia przesyłki w transporcie.

W razie pytań lub wątpliwości odnośnie sposobów i kosztów dostawy zamówionych przez Państwa obrazów, prosimy o kontakt z Biurem Handlowym naszej firmy.

Dla Klientów z Warszawy i okolic możliwy jest także odbiór osobisty zamówionych obrazów (bez dodatkowych kosztów dostawy), po wcześniejszym ustaleniu ich dostępności oraz uzgodnieniu właśnie takiej opcji realizacji zamówienia. Odbiór ososbisty możliwy jest w:

ERGO-PAUL
Biuro Handlowe i Wzorcownia
ul. Trakt Brzeski 13
05-077 Zakręt
pn – pt: 8.30 – 17.00

Chcąc zlokalizować nas na mapie, kliknij tutaj.