loadingimg

Wczytuję dane...
Dostawy

Czas realizacji zamówień złożonych w Galerii Internetowej ergopaul.pl:

Po złożeniu przez Państwa zamówienia, pracownik Biura Handlowego naszej firmy skontaktuje się z Państwem telefonicznie lub mailowo w celu potwierdzenia dostępności zamówionych obrazów.

Jeżeli zamówione przez Państwa obrazy są w magazynie, czas realizacji zamówienia wygląda następująco:

  • Przesyłki pobraniowe wysyłane są następnego dnia roboczego od momentu potwierdzenia zamówienia. Czas dostawy przesyłek kurierskich (UPS, DHL, DPD, Pocztex Express 24) odbywa się zazwyczaj następnego dnia roboczego od dnia wysłania przesyłki.

  • Przesyłki płatne przelewem bankowym wysyłane są niezwłocznie po zaksięgowaniu płatności na naszym rachunku bankowym. Czasy dostawy jak wyżej – w zależności od wybranego operatora.

Jeżeli zdarzy się tak, że zamówione przez Państwa obrazy nie są chwilowo dostępne, indywidualnie ustalamy z Państwem czas oczekiwania na ich dostępność.
 

Koszty wysyłki zamówień:

Koszty wysyłki Pocztex Express 24 (1 paczka krajowa do do 30 kg, max. długość paczki 150 cm, max. suma boków: 250 cm) zależą od sposobu płatności i kształtują się następująco:

  • ok. 13 PLN brutto dla paczek przedpłaconych na konto;

  • ok. 16 PLN brutto dla paczek pobraniowych.

Powyższe ceny dla wysyłek Pocztex Express 24 zawierają koszt ubezpieczenia przesyłki w transporcie do warości 5000 PLN.

Koszty wysyłki kurierskiej (DPD, UPS lub DHL, 1 paczka do do 30 kg) zależą od wybranego przewoźnika oraz sposobu płatności i kształtują się następująco:

  • ok. 15-19 PLN brutto dla paczek przedpłaconych na konto;

  • ok. 18-23 PLN brutto dla paczek pobraniowych.

Powyższe ceny dla wysyłek DPD, UPS, DHL zawierają koszt ubezpieczenia przesyłki w transporcie.

W razie pytań lub wątpliwości odnośnie sposobów i kosztów dostawy zamówionych przez Państwa obrazów, prosimy o kontakt z biurem handlowym naszej firmy.

Dla Klientów z Warszawy i okolic możliwa jest także opcja odbioru osobistego zamówionych obrazów (bez dodatkowych kosztów dostawy), po wcześniejszym ustaleniu ich dostępności oraz właśnie takiej opcji realizacji zamówienia. Odbiór ososbisty możliwy jest w:

ERGO-PAUL
Biuro Handlowe
ul. Trakt Brzeski 13
05-077 Zakręt
pn – pt: 8.30 – 17.00
(po wcześniejszym telefonicznym uzgodnieniu możliwy odbiór także w godzinach późniejszych)
Chcąc zlokalizować nas na mapie, kliknij tutaj.