loadingimg

Wczytuję dane...
Dostawy

Czas realizacji zamówień złożonych w Galerii Internetowej ergopaul.pl:

Po złożeniu przez Państwa zamówienia, pracownik Biura Handlowego naszej firmy skontaktuje się z Państwem telefonicznie lub mailowo w celu potwierdzenia dostępności zamówionych obrazów.

Jeżeli zamówione przez Państwa obrazy są w magazynie, czas realizacji zamówienia wygląda następująco:

  • Przesyłki pobraniowe wysyłane są następnego dnia roboczego od momentu potwierdzenia zamówienia. Dostawa przesyłek kurierskich (DPD, UPS) odbywa się zazwyczaj następnego dnia roboczego od dnia wysłania przesyłki. 

  • Przesyłki płatne przelewem bankowym wysyłane są niezwłocznie po zaksięgowaniu płatności na naszym rachunku bankowym. Czasy dostawy jak wyżej – w zależności od wybranego operatora.

Jeżeli zdarzy się tak, że zamówione przez Państwa obrazy nie są chwilowo dostępne, indywidualnie ustalamy z Państwem czas oczekiwania na ich dostępność.
 

Koszty wysyłki zamówień:

Koszty wysyłki kurierskiej (DPD, UPS; 1 paczka do do 30 kg) zależą od wybranego przewoźnika oraz sposobu płatności i kształtują się następująco:

  • ok. 15-19 PLN brutto dla paczek przedpłaconych na konto;

  • ok. 18-23 PLN brutto dla paczek pobraniowych.

Powyższe ceny dla wysyłek DPD i UPS zawierają koszt ubezpieczenia przesyłki w transporcie.

W razie pytań lub wątpliwości odnośnie sposobów i kosztów dostawy zamówionych przez Państwa obrazów, prosimy o kontakt z Biurem Handlowym naszej firmy.

Dla Klientów z Warszawy i okolic możliwy jest także odbiór osobisty zamówionych obrazów (bez dodatkowych kosztów dostawy), po wcześniejszym ustaleniu ich dostępności oraz uzgodnieniu właśnie takiej opcji realizacji zamówienia. Odbiór ososbisty możliwy jest w:

ERGO-PAUL
Biuro Handlowe i Wzorcownia
ul. Trakt Brzeski 13
05-077 Zakręt
pn – pt: 8.30 – 17.00

Chcąc zlokalizować nas na mapie, kliknij tutaj.