loadingimg

Wczytuję dane...
O nas

Obrazy i plakaty na ścianę - ErgoPaul Warszawa

Już od ponad 30 lat jesteśmy producentem najwyższej jakości obrazów tworzonych na bazie drukowanych na papierze reprodukcji. Wyznacznikami naszych obrazów jest szeroka tematyka, oryginalność oraz charakterystyczny styl. Autorskie techniki oprawy, które wykorzystujemy w produkcji są zastrzeżone na terenie kraju oraz Unii Europejskiej. Korzystając z prac oraz inspirując się pomysłami znanych artystów - m.in. kanadyjskich, włoskich, niemieckich, czy angielskich, oferujemy wysokiej jakości obrazy oraz plakaty naścienne.

W naszej ofercie znajdą Państwo obrazy zarówno w ramach, jak również bez ram. Wszystkie szczegółowe informacje udostępniamy w zakładce Informacje o produktach.

Jeśli szukasz nietuzinkowych obrazów na ścianę, by odpowiednio i oryginalnie zadbać o dekorację swojego domu - koniecznie poznaj naszą ofertę. Zadbaj o odpowiedni wystrój salonu, sypialni, czy innych pomieszczeń. Proponowane przez nas rozwiązania sprawdzają się również w salonach meblowych, czy łazienkowych oraz w obiektach biurowych, hotelach, restauracjach, barach. Dodatkowo obrazy naścienne, które znajdziesz w naszym sklepie internetowym, to świetny pomysł na prezent, czy upominek.

Różnorodność kategorii pozwala na dopasowanie idealnego prezentu w zależności od upodobań obdarowywanej osoby.

Z nieukrywaną satysfakcją informujemy, że w kwietniu 2013 r. nasza firma kolejny już raz została Laureatem Konsumenckiego Konkursu Jakości Produktów "NAJLEPSZE W POLSCE - THE BEST IN POLAND". Konkurs jest wyróżnieniem dla produktów z krajów UE, które cieszą się ogromnym uznaniem Klientów na terenie Polski.

NAJLEPSZE W POLSCE -- THE BEST IN POLAND

Certyfikat przyznany nam przez samych konsumentów daje możliwość na znakowanie obrazów prestiżowym godłem "NAJLEPSZE W POLSCE - THE BEST IN POLAND". W związku z tym, przy udziale ogromnej motywacji, stale poszerzamy swoją galerię, prezentując nowoczesne i innowacyjne rozwiązania. Mamy pewność, że jakość naszych produktów to gwarancja ogromnego zadowolenia dla każdego Klienta.

Dziękując za okazane nam zaufanie, które zobowiązuje do ciągłej pracy nad wzornictwem, jakością i innowacyjnością w oprawie obrazów, życzymy miłych wrażeń przy przeglądaniu Galerii Obrazów!