O nas

Już od blisko 30 lat jesteśmy producentem najwyższej jakości obrazów tworzonych na bazie drukowanych na papierze reprodukcji. Wyznacznikami naszych obrazów są: szeroka tematyka, oryginalność oraz charakterystyczny styl. Autorskie techniki oprawy, które wykorzystujemy w produkcji, są zastrzeżone na terenie kraju oraz w Unii Europejskiej. Korzystając z reprodukcji prac artystów - m.in. polskich, kanadyjskich, włoskich, niemieckich, czy angielskich, oferujemy wysokiej jakości obrazy oraz plakaty wykonane w różnych technikach oprawy.

W naszej ofercie znajdą Państwo obrazy zarówno w ramach, jak również bez ram. Wszystkie szczegółowe informacje udostępniamy w sekcji Informacje o produktach.

Jeśli szukasz nietuzinkowych obrazów na ścianę, by odpowiednio i oryginalnie zadbać o dekorację swojego domu, koniecznie poznaj naszą ofertę. Zadbaj o odpowiedni wystrój salonu, sypialni, czy innych przestrzeni. Proponowane przez nas rozwiązania sprawdzają się również w salonach meblowych czy łazienkowych oraz w obiektach biurowych, hotelach, restauracjach, barach.

Dodatkowo obrazy-reprodukcje, które znajdziesz w naszym sklepie internetowym, to świetny pomysł na prezent, czy upominek. Różnorodność kategorii tematycznych pozwala na dopasowanie idealnego prezentu w zależności od upodobań obdarowywanej osoby. 

Z nieukrywaną satysfakcją informujemy, że w kwietniu 2013 r. nasza firma kolejny już raz została Laureatem Konsumenckiego Konkursu Jakości Produktów "NAJLEPSZE W POLSCE - THE BEST IN POLAND". Konkurs jest wyróżnieniem dla produktów z krajów UE, które cieszą się ogromnym uznaniem Klientów na terenie Polski. 

Certyfikat przyznany nam przez samych Konsumentów daje możliwość na znakowanie obrazów prestiżowym godłem "NAJLEPSZE W POLSCE - THE BEST IN POLAND". W związku z tym, przy udziale ogromnej motywacji, stale poszerzamy swoją galerię, prezentując nowoczesne i innowacyjne rozwiązania. Mamy pewność, że jakość naszych produktów to gwarancja ogromnego zadowolenia dla każdego Klienta.

Dziękując za okazane nam zaufanie, które zobowiązuje do ciągłej pracy nad wzornictwem, jakością i innowacyjnością w oprawie obrazów, życzymy miłych wrażeń przy przeglądaniu Galerii Obrazów!