Dla hoteli

Obrazy, reprodukcje, lustra do wystroju obiektów noclegowych

Mamy doświadczenie w obsłudze rynku kontraktowego i chętnie podejmujemy się realizacji tego typu zleceń. Wykonywaliśmy i dostarczaliśmy obrazy i lustra zarówno do małych moteli jak i dla dużych hoteli sieciowych w standardzie 4* czy 5*. Jesteśmy w stanie przygotować oferty tematyczne - np.:

Architektura
  • nawiązujące do regionu geograficznego czy tradycji oraz historii miejsca lokalizacji inwestycji - w zależności od oczekiwań i motywu przewodniego projektu inwestycji.
Miasto


Pracujemy zarówno w oparciu o własne katalogi i bazy reprodukcji i grafik jak i o pliki graficzne pozyskane i powierzone do druku przez Inwestora lub Projektanta obiektu. Wykonujemy także obrazy i lustra na wymiar, precyzyjnie je dobierając do konkretnych przestrzeni w obiekcie - od foyer, poprzez korytarze i pokoje, po hotelową restaurację, klub czy SPA. Jesteśmy elastyczni jeżeli chodzi o przygotowanie wzorów do pokoi wzorcowych. Przy dużych zleceniach oferujemy atrakcyjne rabaty od podanych na naszej stronie internetowej cen detalicznych.

Scenki

Zapraszamy do współpracy i do składania zapytań telefonicznie pod numerem 604 119 938 lub mailowo na adres handel@ergopaul.pl!