Dla gastro

Obrazy, reprodukcje, lustra do wystroju restauracji, kawiarni, cukierni i in.

Obszerną grupę tematyczną w naszej kolekcji stanowią motywy pasujące do wystroju restauracji, kawiarni, cukierni, pubów czy barów, a także nawiązujące do charakteru tych miejsc. Można więc wśród nich znaleźć m.in. reprodukcje przedstawiające:

  • napoje, dania i potrawy, owoce i warzywa, kawę i słodkości;
  • sztućce, zastawy oraz sprzęty kuchenne;
  • branżowe tablice i szyldy (np. menu dnia) a także etykiety win, przypraw, oliwy; 
  • kucharzy, barmanów i kelnerów przy pracy.

    Grupę drugą motywów chętnie wybieranych do wystroju obiektów z branży gastro stanowią widoki miast czy krajobrazy z krajów, których kuchnię lub przysmaki serwuje dane miejsce - np. paryskie kawiarenki, hiszpańskie zaułki, czy malownicze pejzaże Toskanii.  

    Pracujemy zarówno w oparciu o własne katalogi i bazy reprodukcji oraz grafik jak i o pliki graficzne pozyskane i powierzone do druku przez Inwestora lub Projektanta obiektu. Wykonujemy także obrazy i lustra na wymiar, precyzyjnie je dobierając do konkretnych przestrzeni w obiekcie. Przy dużych zleceniach oferujemy atrakcyjne rabaty od podanych na naszej stronie internetowej cen detalicznych.

    Zapraszamy do współpracy i do składania zapytań telefonicznie pod numerem 604 119 938 lub mailowo na adres handel@ergopaul.pl!